Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Przeprowadzka jeszcze w tym roku

Główne zdjęcie
Kwiecień 2014r. Miejskie uroczystości otwarcia hali targowej przy ul. Sikorskiego

Strażnicy miejscy do nowej hali targowej przeprowadzą się jeszcze w tym roku. Tak zapowiada Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta Łomży. Po czterech miesiącach od przecięcia wstęgi i poświęcenia nowej hali i dwóch tygodniach zastanawiania się nad odpowiedzią na pytania czy? i kiedy? będzie przeprowadzka do niej strażników miejskich ratusz podał, że „obecnie trwa kalkulacja kosztów, które należy ponieść, by wyposażyć pomieszczenia hali i zaadaptować je do potrzeb strażników.”

Przypomnijmy nowa hala targowa zbudowana przy dworcu PKS od samego początku jej planowania – jeszcze w 2012 roku - miała stać się również nową siedzibą straży miejskiej. Dla nich zaplanowano pomieszczenia w najbardziej reprezentacyjnej część nowej hali targowej od strony ulic Sikorskiego. To właśnie przed nimi odbywały się kwietniowe uroczystości przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia hali. Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że choć od tego wydarzenia minęło już sporo czasu ponad trzy miesiące, w dalszym ciągu te pomieszczenia są puste i nikt – nawet komendant straży - nie wiedział kiedy mogłyby zostać zajęte przez strażników. Przed publikacją artykułu zapytaliśmy w ratusz o plany przeprowadzki strażników. I po dwóch tygodniach oczekiwań nadeszła odpowiedź. 
- Planujemy przeprowadzkę straży miejskiej do Miejskiej Hali Targowej w tym roku – podała rzeczniczka prezydenta. 
Dokładny termin przeprowadzki chyba nie jest jeszcze znany nawet miejskim urzędnikom, którzy – jak przekazuje Sobocińska „obecnie” kalkulują koszty, które należy ponieść, by wyposażyć pomieszczenia hali i zaadaptować je do potrzeb strażników.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę