piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Przeprowadzka jeszcze w tym roku

Strażnicy miejscy do nowej hali targowej przeprowadzą się jeszcze w tym roku. Tak zapowiada Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta Łomży. Po czterech miesiącach od przecięcia wstęgi i poświęcenia nowej hali i dwóch tygodniach zastanawiania się nad odpowiedzią na pytania czy? i kiedy? będzie przeprowadzka do niej strażników miejskich ratusz podał, że „obecnie trwa kalkulacja kosztów, które należy ponieść, by wyposażyć pomieszczenia hali i zaadaptować je do potrzeb strażników.”

Kwiecień 2014r. Miejskie uroczystości otwarcia hali targowej przy ul. Sikorskiego
Kwiecień 2014r. Miejskie uroczystości otwarcia hali targowej przy ul. Sikorskiego

Przypomnijmy nowa hala targowa zbudowana przy dworcu PKS od samego początku jej planowania – jeszcze w 2012 roku - miała stać się również nową siedzibą straży miejskiej. Dla nich zaplanowano pomieszczenia w najbardziej reprezentacyjnej część nowej hali targowej od strony ulic Sikorskiego. To właśnie przed nimi odbywały się kwietniowe uroczystości przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia hali. Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że choć od tego wydarzenia minęło już sporo czasu ponad trzy miesiące, w dalszym ciągu te pomieszczenia są puste i nikt – nawet komendant straży - nie wiedział kiedy mogłyby zostać zajęte przez strażników. Przed publikacją artykułu zapytaliśmy w ratusz o plany przeprowadzki strażników. I po dwóch tygodniach oczekiwań nadeszła odpowiedź. 
- Planujemy przeprowadzkę straży miejskiej do Miejskiej Hali Targowej w tym roku – podała rzeczniczka prezydenta. 
Dokładny termin przeprowadzki chyba nie jest jeszcze znany nawet miejskim urzędnikom, którzy – jak przekazuje Sobocińska „obecnie” kalkulują koszty, które należy ponieść, by wyposażyć pomieszczenia hali i zaadaptować je do potrzeb strażników.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę