Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Pijani i szybcy...

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał 26-letni kierowca volkswagena turan, którego za nadmierną prędkość zatrzymali policjanci w Łomży. Mężczyzna w niedzielę ulicą Wojska Polskiego pędził z prędkością o 42 km/h wyższą od obowiązującej. Po zatrzymaniu auta okazało się, że przekroczenie prędkość to nie największy problem kierowcy, który jechał pijany.

W sumie przez weekend policjanci w Łomży i najbliższej okolicy zatrzymali w sumie 6 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był 45-letni kierowca seata, który w nocy z soboty na niedzielę jechał przez Konarzyce mając w sobie blisko 3 promile alkoholu. Niewiele mniej – ponad 2,5 promila – miał 20-latek zatrzymany w piątek wieczorem na motorze w Zbójnej, oraz 39-letni traktorzysta, którego tego samego dnia w Konarzycach – prawie 2,5 promila. 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę