Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Dziecko zginęło pod kołami maszyny

Mała dziewczynka zmarła w wyniku obrażeń jakich doznała na skutek upadku wprost pod koła jadącej maszyny rolniczej. Do tragicznego wypadku doszło we wsi Czerwone pod Kolnem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 6-letnia dziewczynka przypadkowo włączyła bieg wsteczny w ładowarce, na której siedziała.

W sobotę około godziny 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolnie otrzymał informację od lekarza z izby przyjęć kolneńskiego szpitala o wypadku w gospodarstwie rolnym w miejscowości Czerwone. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 6-letnia dziewczynka przypadkowo włączyła bieg wsteczny w ładowarce, na której siedziała. Maszyna szarpnęła gwałtownie do tyłu w wyniku czego dziecko spadło wprost pod koło jadącej ładowarki. 6-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo szybko udzielonej pomocy lekarskiej zmarła.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę