Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poszukiwania wędkarza na Narwi

51-letni mężczyzna utonął nocą (24/25.08) w Narwi. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Zambrowa wraz z kolegą łowił ryby w okolicach miejscowości Niwkowo w gminie Wizna.

W pewnym momencie niespodziewanie wpadł do wody i porwał go nurt rzeki. Ustalono, że wcześniej obaj wędkarze pili alkohol. Strażacy z Łomży i Moniek wraz z grupą wodno-nurkową przez kilka godzin przeszukiwali brzeg Narwi, jednak nie znaleźli topielca. W poniedziałek (25.08) rano poszukiwania mają być wznowione.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę