Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zginął po zderzeniu z jelczem

50-letni kierujący mieszkaniec Łomży zmarł w szpitalu, w skutek obrażeń jakich doznał po zderzeniu się kierowanej przez niego toyoty z jelczem. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę około godziny 15.20 na drodze krajowej numer 66 Zambrów - Wysokie Mazowieckie, w rejonie miejscowości Wdziękoń Drugi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  50-letni kierujący toyotą avensis jadąc w kierunku Zambrowa nagle, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jelczem. Po zderzeniu, toyota odbiła się od ciężarowego kolosa i przewróciła się na dach, zatrzymując się w przydrożnym rowie. Po wypadku zarówno kierujący avensis 50-letni mieszkaniec Łomży jak i podróżująca z nim 74-letnia kobieta zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę