Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Podróbki” made in Łomża

Kilkadziesiąt kartonów butów, odzieży i perfum z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek znaleźli policjanci. Towary należały do 24-letniego mieszkańca Łomży i miały być oferowane do sprzedaży na stronach internetowych. Policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności całego procederu mówią, że sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z Łomży podejrzewali, że na terenie miasta może dochodzić do wprowadzania do obrotu dużych ilości podrobionych butów, ubrań i perfum. W czwartek, w związku z tą sprawą policjanci  razem z funkcjonariuszami Urzędu Kontroli Skarbowej weszli do kilkunastu mieszkań m.in. na terenie Łomży, Otwocka i Warszawy. W trakcie przeszukań w pomieszczeniach zabezpieczono około 200 sztuk par obuwia z oznaczeniami znanych marek, około 100 sztuk opakowań perfum i około 100 sztuk odzieży – kurtek, bluz, dresów i koszulek, posiadających podrobione zarejestrowane znaki towarowe. Z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wartość strat, jakie mogli ponieść producenci szacowana jest na ponad 100 tysięcy złotych. W piątek  24-letni mieszkaniec Łomży podejrzany o to przestępstwo usłyszał zarzuty. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę