Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wrzesień pełen imprez w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce przygotowała na najbliższe tygodnie wyjątkowo urozmaiconą ofertę dla swoich klientów. Niekwestionowana pozycja lidera, jeśli chodzi o tego typu obiekty handlowe w odległości 120 km od Ostrołęki, skłania bowiem właścicieli Galerii nie tylko do zapewniania klientom najkorzystniejszej i najpełniejszej oferty handlowo-usługowej, ale też do organizowania różnorodnych, bardzo wartościowych i przydatnych imprez. We wrześniu będą więc w Bursztynowej aż cztery weekendy pełne atrakcji: dedykowana dzieciom akcja „Z Bursztynową do szkoły”, pełen przysmaków Jarmark Produktów Regionalnych, kolejna edycja cieszącej się ogromnym powodzeniem akcji zdrowotnej, tym razem pod hasłem „Zadbaj o swoje serce” oraz Jarmark Sztuki i Rękodzieła z przebogatą ofertą rękodzieła artystycznego i wyrobów twórców ludowych z całego kraju.

Prowadząca Galerię Bursztynową firma Narev Inwestycje sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by miejsce to stało się nie tylko najlepszą galerią handlowo-usługową, ale też integrowało lokalną społeczność podczas najróżniejszych imprez. Co ważne nie są to wydarzenia organizowane ot tak sobie, aby tylko coś się działo, lecz zaplanowane i przemyślane działania nakierowane na to, by klienci Galerii skorzystali z nich jak najwięcej – nie tylko w aspekcie rozrywkowym, ale też poznawczym i edukacyjnym.
Pierwsze dni września wiążą się nieodwołalnie z końcem wakacji i początkiem kolejnego roku szkolnego. Dlatego też 6 i 7 września w Galerii odbędzie się specjalna akcja pod hasłem „Z Bursztynową do szkoły”. Uczniowie i dbający o ich jak najbardziej wszechstronny rozwój rodzice będą mogli wziąć udział Targach Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których będzie możliwość zapoznania się z ofertą dodatkowych zajęć edukacyjnych oferowanych przez ponad 25 placówek z Ostrołęki i regionu, np. Ostrołęckie Centrum Kultury, Związek Harcerstwa Polskiego czy liczne szkoły prywatne o bardzo bogatym programie.
Nie zabraknie też porad dietetyka na temat prawidłowego żywienia, wskazówek  jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły oraz zasad pierwszej pomocy. Będzie też niespodzianka – spotkanie z popularnym autorem książek dla dzieci, a wszystko to będzie podane w przystępnej, ciekawej dla dzieci formie, z licznymi zabawami, konkursami i prezentacjami.
Galeria przygotowała też z tej okazji wyjątkowe prezenty dla swych najmłodszych gości: specjalnie zaprojektowany estetyczny pojemnik na drugie śniadanie, plan lekcji oraz odblaskową zawieszkę w kształcie maskotki Galerii, przesympatycznego, uwielbianego przez dzieci Misia  Bursztynka. To dzięki niemu poruszanie się po drogach stanie się znacznie bezpieczniejsze. 
Aż cztery dni między 11 a 14 września upłyną w Galerii Bursztynowej pod znakiem lokalnych przysmaków z różnych regionów kraju, na Jarmark Produktów Regionalnych zjadą bowiem producenci zdrowych i naturalnych produktów z całej Polski. Tak więc jeśli ktoś będzie chciał uzupełnić swój jadłospis o wyjątkowego smaku wędliny, sery, pieczywo, ciasta, słodycze, napoje, miody i setki innych smakołyków – nie może go w tym czasie w Bursztynowej zabraknąć, a wszystkich zainteresowanych na pewno ucieszy informacja, że jest to pierwsza impreza z zapowiadanego cyklu wydarzeń tego typu.
O tym, że Galeria Bursztynowa wychodzi naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom klientów przekonuje też akcja, która będzie miała miejsce w niedzielę 21 września. Imprezy propagujące zdrowy tryb życia również będą odbywały się w Galerii cyklicznie, a podczas akcji  „Zadbaj o swoje serce”, będzie można wykonać bezpłatne EKG serca i skorzystać z porady lekarza specjalisty, a także zmierzyć ciśnienie krwi  oraz poziom cholesterolu.
Ostatnim wrześniowym wydarzeniem w Galerii Bursztynowej będzie Jarmark Sztuki i Rękodzieła. Odbędzie się on w weekend 26 - 28 września, a o przebogatą ofertę handlową zadbają artyści, twórcy i rzemieślnicy z całej Polski. Tego typu jarmarki również będą odbywały się w Bursztynowej regularnie – już dziś wiadomo, że kolejny będzie dedykowany wyłącznie twórcom regionalnym.
Dlatego jeśli szukasz obiektu, w którym nie tylko zrobisz zakupy, ale też spędzisz z całą rodziną sympatyczne chwile na imprezach rozrywkowych oraz edukacyjnych i zawsze będziesz mile widziany – Galeria Bursztynowa jest miejscem dla Ciebie wymarzonym!

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje na temat stojącego pod znakiem imprez września w Galerii Bursztynowej oraz jej przebogatej oferty handlowej można znaleźć na stronie: www.galeriabursztynowa.com.pl

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę