Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Skok po kawę

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej kawy z jednego z łomżyńskich sklepów. Jak przekazuje policja mężczyzna we wtorek wieczorem wszedł do sklepu i zabrał z półek 6 słoików z kawą, o wartości blisko 100zł, po czym, aby utrzymać w posiadaniu skradzionych rzeczy, uderzył i odepchnął interweniującego pracownika sklepu uciekając z nieznanym kierunku.

Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży przekazuje, że policjanci zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej otrzymali w środę rano. Pomimo tego, że mężczyzna podczas ucieczki porzucił skradziony towar, poszukiwaniem sprawcy napadu zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy. Ich ustalenia, jeszcze tego samego dnia, pozwoliły na zatrzymanie podejrzanego o to przestępstwo 27-latka. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.  Grozi mu za to nawet kilka lat w więzieniu. W kodeksie karnym wyróżnia się dwa typy kradzieży rozbójniczej: zwykły występek zagrożony karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności, oraz zwykły mniejszej wagi - zagrożony karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę