Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po wypadku do jakiego doszło w Łomży przy skrzyżowaniu Piłsudskiego i Broniewskiego. Zderzyło się tu volvo z audi.

W Łomży do zderzenia się samochodów doszło przed godziną 15.00 prawdopodobnie gdy kierująca volvo wyjeżdżając z Broniewskiego z zamiarem skręcenia w lewą stronę nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi, które jechało aleją Piłsudskiego w kierunku skrzyżowania z aleją Legionów. Na miejscu pracują policjanci. Kierowcy jadący Piłsudskiego w kierunku Legionów napotkają tu jeszcze utrudnienia w ruchu.
Mniej więcej w tym samym czasie doszło także do wypadku drogowego na krajowej „63” pomiędzy Kisielnicą a Małym Płockiem. Dachował tu opel vectra.

Foto:
Foto: fot. czytelnik
Foto: fot. czytelnik
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę