Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nie miał szans na przeżycie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

45-letni mężczyzna zginął we wczorajszym wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 61 w Szczuczynie. Policja opublikowała kilka zdjęć z miejsca wypadku, które ukazują zniszczenia skody po czołowym zderzeniu z tirem. Potwierdziła też podawane przez nas wczoraj okoliczności w jakich doszło do tego wypadku.

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się około godziny 13.20 niedaleko granicy miasta Szczuczyn. Policja podała, że występne ustalenia wskazują, że 47-letni kierujący ciężarowym dafem jadąc w kierunku Grajewa prawdopodobnie najechał na tył skręcającej w lewo skody. W wyniku uderzenia osobówka zatrzymała się na lewym pasie ruchu, gdzie doszło do kolejnego zderzenia z nadjeżdżającym od strony Grajewa ciężarowym Volvo. W zepchniętej pod ciężarówkę skodzie jechał tylko 45-latek, który w takich okolicznościach nie miał szans na przeżycie. Mężczyzna zginął na miejscu.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę