Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pościg za pijanym kierowcą

We wtorek około godz. 17.00 policjanci patrolujący drogę krajową numer 61 w okolicach miejscowości Stawiane, chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena passata. Kierowca jednak nie zatrzymał auta na policyjne sygnały lecz zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg... Okazało się, że uciekinier nie zdołał daleko odjechać.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie mundurowi z drogówki zaledwie po kilku minutach w okolicach Grabowa, zauważyli ścigane auto oraz siedzącego obok mężczyznę. Okazało się, że 37-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę