niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Śmiertelny wypadek pod Szczuczynem

Droga krajowa nr 61 Łomża – Grajewo znowu jest nieprzejezdna. W okolicach Szczuczyna zderzyły się dwa samochody ciężarowe i osobówka. Jedna osoba zginęła na miejscu. Po wypadku trasa całkowicie została zablokowana i będzie nieprzejezdna do około 18.

Do zderzenia się samochodów doszło przed godziną 14.00. Według wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło gdy kierowca osobowej skody fabia, jadąc ze Szczuczyna w stronę Grajewa, chciał skręcić z „61” w lewo. Jadący za nim tirem Lotysz nie zachował należytej ostrożności uderzył w tył skody spychając ją na przeciwległy pas ruchu, wprost po koła nadjeżdżającej z przeciwnej strony ciężarówki. Doszło do czołowego zderzenia w wyniku którego kierowca skody zginął na miejscu. 
Policja szacuje, że droga będzie nieprzejezdna przez około trzy godziny. 

Przypomnijmy droga nr 61 była zablokowana także we wtorkowe popołudnie. Na odcinku Stawiski - Szczuczyn w podobnych okolicznościach wczoraj zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na szczęście wówczas obyło się bez ofiar śmiertelnych, ale sześć osób z obrażeniami ciała, w tym dwoje dzieci, zostało przewiezionych do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0