Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Szczuczynem

Droga krajowa nr 61 Łomża – Grajewo znowu jest nieprzejezdna. W okolicach Szczuczyna zderzyły się dwa samochody ciężarowe i osobówka. Jedna osoba zginęła na miejscu. Po wypadku trasa całkowicie została zablokowana i będzie nieprzejezdna do około 18.

Do zderzenia się samochodów doszło przed godziną 14.00. Według wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło gdy kierowca osobowej skody fabia, jadąc ze Szczuczyna w stronę Grajewa, chciał skręcić z „61” w lewo. Jadący za nim tirem Lotysz nie zachował należytej ostrożności uderzył w tył skody spychając ją na przeciwległy pas ruchu, wprost po koła nadjeżdżającej z przeciwnej strony ciężarówki. Doszło do czołowego zderzenia w wyniku którego kierowca skody zginął na miejscu. 
Policja szacuje, że droga będzie nieprzejezdna przez około trzy godziny. 

Przypomnijmy droga nr 61 była zablokowana także we wtorkowe popołudnie. Na odcinku Stawiski - Szczuczyn w podobnych okolicznościach wczoraj zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na szczęście wówczas obyło się bez ofiar śmiertelnych, ale sześć osób z obrażeniami ciała, w tym dwoje dzieci, zostało przewiezionych do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę