Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Korek w Piątnicy mniejszy niż wczoraj

Główne zdjęcie
Policjant sterujący ruchem w Piątnicy

Utrudnienia w ruchu w związku z zamkniętym jeszcze mostem majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” są dziś mniejsze niż wczoraj – oceniają policjanci. Co prawda w Łomży kolejki samochodów stoją na ulicach prowadzących do ronda na Placu Kościuszki, a w Piątnicy na głównym skrzyżowaniu funkcjonariusze muszą ręcznie sterować ruchem, ale nie cały czas i tylko w tym miejscu. W poniedziałek zakorkowane były wszystkie wjazdy do tej miejscowości, a policjanci w sumie ręcznie kierowali ruchem przez 13 godzin. - na "61" sznur samochodów sięgał aż do Górek

Przypomnijmy korki tworzą się na skutek zamknięcia możliwości przejazdu przez most Hubala w związku z wylewaniem asfaltowego dywanika na prowadzącej do niego od strony Łomży ulicy Sikorskiego. Cały ruch przez Narew odbywa się starym mostem w ciągu ulicy Zjazd. Wczoraj w Łomży sznur samochodów jadących w kierunku Placu Kościuszki sięgał kościoła św. Brunona z Kwerfurtu na ul. Wojska Polskiego i za McDonalda na alei Legionów, a po drugiej stronie rzeki aż do Górek. Zakorkowane były także wjazdy do Piątnicy od strony Wizny i Jedwabnego.
Utrudnienia w ruchu mają potrwać do czwartkowego popołudnia, przy czym jutro będzie już możliwość przejazdu przez most Hubala dzięki otwarciu wjazdu na Sikorskiego z ulic bocznych: Rybaki, Zdrojowej i Senatorskiej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę