Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zaginął w lesie

30 policjantów, 11 strażaków, rodzina i sąsiedzi szukali wczoraj wieczorem w 80-latka, który zaginął na terenie gminy Zambrów. Mężczyznę udało się odnaleźć w lesie. Jak tłumaczył stracił orientację i nie potrafił odnaleźć drogi powrotnej do domu.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie wczoraj około godziny 19.00 dyżurny policji został powiadomiony o 80-letnim mężczyźnie, który oddalił się w nieznanym kierunku z miejsca zamieszkania na terenie gminy Zambrów. Według rodziny zaginionego nie było w domu od kilku godzin. W poszukiwania starszego mężczyzny zaangażowano 30 funkcjonariuszy zambrowskiej policji i 11 strażaków. Policjanci po około godzinie odnaleźli zaginionego 80-latka. W rozmowie z mężczyzną ustalili, że będąc w lesie stracił on orientację i nie potrafił odnaleźć drogi powrotnej. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów 80-latek został szybko odnaleziony i przekazany rodzinie w dobrym stanie fizycznym i psychicznym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę