Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jechał bez prawa jazdy. Zginął.

Od czwartkowego popołudnia do dzisiejszego południa na drogach województwa podlaskie doszło do 7 wypadków drogowych, w których 1 osoba zginęła, a 6 zostało rannych. Najtragiczniejszy z wypadków wydarzył się w sobotę około godziny 20.00 na drodze relacji Czyżew – Dąbrowa Nowa Wieś w powiecie wysokomazowieckim.

Według wstępnych ustaleń policji 29-letni kierowca bmw najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu”, na skutek czego zderzył się z nadjeżdżającą terenową toyotą, której 19-letni kierujący po uderzeniu zjechał do rowu. W wyniku wypadku 29-latek nieprzytomny trafił do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Jak się okazało mężczyzna, w związku z jazdą w stanie nietrzeźwości, miał już od kilku dni zatrzymane prawo jazdy. 
Jeszcze w niedzielę policjanci spodziewają się zwiększonego natężenia ruchu w związku z powrotami z długiego weekendu. Apelują też  do kierowców o trzeźwość, bezpieczną jazdę, ostrożność i przewidywanie sytuacji na drodze.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę