Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Alarm bombowy

Główne zdjęcie
Ul. Ciepła

Policyjni pirotechnicy przeszukują hurtownię przy ul. Ciepłej w Łomży. To hurtownia należąca do sieci działającej w całej Polsce, i jak wynika z przekazywanych informacji, wiadomość o możliwości podłożenia bomby w którejś z placówek dotarła do centrali firmy.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży, zgłoszenie dyżurny KMP od tej hurtowni odebrał ok. 14.45. Kierownik obiektu zarządził ewakuację. Później do środka weszli policyjni pirotechnicy, którzy teraz sprawdzają czy w obiekcie faktycznie został podłożony ładunek wybuchowy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę