Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie lało

Synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu, które nadciągają nad region. Nocą u nas może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Magdalena Pękala dyżurny synoptyk IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku dziś, w środę od godziny 20.00 do jutra (czwartku) do godziny 8.00 rano zapowiada wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów wyniesie od 15 mm do 30 mm, a lokalnie do 40 mm, co odpowiada 40 litrom wody na metr kwadratowy. Jak podaje synoptyk strefa opadów będzie przemieszczać się z południowego zachodu na północny wschód województwa.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę