Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Napadli, pobili i okradli

Dwóch mężczyzn podeszło do stojącego na przystanku autobusowym 56-latka i bez powodu zaczęli zadawać mu ciosy. Gdy pokrzywdzony upadł napastnicy kopali go, po czym z kieszeni spodni zabrali kilkaset złotych. Pobity, zakrwawiony mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala,. Sprawców policjanci złapali już po chwili. Obaj byli pijani.

Napad wydarzył się wczoraj przed wieczorem w Zambrowie. Policjantów o nim powiadomił przypadkowy przechodzeń widzący jak dwóch napastników kopie mężczyznę na przystanku autobusowym, Gdy patrol dotarł na miejsce znalazł leżącego na ziemi, zakrwawionego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili rysopis oraz kierunek ucieczki sprawców i ruszyli w pościg. Jak przekazuje oficer prasowy policji w Zambrowie już chwile po zgłoszeniu zatrzymali dwóch sprawców tego przestępstwa. 34 i 25-latek byli pijani. Badanie alkomatem wykazało w ich organizmach ponad 2,5 oraz blisko 2 promile alkoholu. Obaj pijani sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieją mają usłyszeć zarzuty, a później będą odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę