Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje wykorzystują każdą okazję

Nie zostawiajmy kosztowności, torebek czy portfeli bez nadzoru - apelują do mieszkaniowców Łomży policjanci. Każdą taką okazje bezlitośnie wykorzystują złodzieje. W ostatnim czasie przekonały się o tym kolejne osoby. Wczoraj zarzuty kradzieży portfela z torebki postawionej w przychodni lekarskiej usłyszał 39-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali też 16-latkę podejrzaną o kradzież złotego łańcuszka pozostawionego w szatni sportowej przez jej koleżankę.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży 39-latek portfel ukradł w poniedziałek. Poza dokumentami było w nim 200 zł. Złodziej jest dobrze znany policji i już karany za tego typu kradzieże. 
- Złodzieje są bezlitośni. Jeśli nadarza się im okazja wykorzystują ją – mówi policjantka zwracając uwagę, że w tym wypadku pacjent wchodząc do gabinetu lekarza pozostawił torebkę, w której był m.in. portfel. 
O tym, że złodziej może być wszędzie przekonała się także nastolatka biorąca w sobotę udział w zawodach w Łomży. Okradła ją „koleżanka” - zawodniczka, która wraz z nią była w szatni i jak przekazuje policja „najprawdopodobniej wiedząc o tym, że jej koleżanka schowała biżuterię do pozostawionego w szatni portfela, wykorzystując fakt, że nikogo nie było w pomieszczeniu, zabrała złoty łańcuszek” i 50 złotych. Złodziejka miała tylko 16 lat. W poniedziałek została przesłuchana, a jej postępowaniem zajmie się teraz sąd rodzinny. 
Łomżyńscy policjanci zatrzymali też 21-letniego mężczyznę, który pomógł nieletniej w zbyciu łupu. Wczoraj usłyszał zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę