Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karambol na krajowej 61

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło około północy na drodze krajowej numer 61. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierujący audi jadącego w kierunku Rajgrodu nagle zjechał na lewą stronę jezdni zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym renault z naczepą. Ciężarówką zjechała na prawą stronę, uderzyła w barierę ochronną, po czym zjeżdżając na przeciwległy pas jezdni zderzyła się z jadącym z przeciwnej strony fordem transitem.

Niestety na skutek tego tragicznego wypadku zginęła 39-letnia obywatelka Węgier podróżująca fordem. Do szpitala trafiły jeszcze cztery osoby: kierujący audi, kierujący renault, 31-letni obywatel Rumunii, który kierował fordem i podróżujący z nim 35-letni obywatel Węgier. Pozostali dwaj pasażerowie transita 31-letni obywatel Słowacji i 19-letnia obywatelka Węgier nie doznali żadnych obrażeń. 
Według wstępnych ustaleń policji sprawcą karambolu był 22-letni mieszkaniec Bargłowa Kościelnego. Szczegółowe okoliczności i przyczyny są jeszcze ustalane.

Jak przekazuje Marta Modzelewska osoby, które ucierpiały w tym wypadku wracały ze światowej wystawy psów z Helsinek. W samochodzie przewozili ze sobą psy, a dwa z nich uciekły z samochodu. Teraz psy te są poszukiwane.

210407125521.jpg
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę