Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Skutki nawałnic

Kilkanaście razy interweniowali strażacy minionej nocy w związku z nawałnicą, jaka przeszła nad województwem. Głównie wyjeżdżali do połamanych na drogi drzew. 4 razy wzywani byli do wypompowania wody z piwnic. Dwukrotnie interweniowali w związku z zapaleniem się drzew. Najwięcej pracy mieli strażacy z powiatów łomżyńskiego i grajewskiego.

W okolicach Grajewa - na drodze nr 61, która prowadzi do Augustowa - doszło w nocy do śmiertelnego wypadku.
W miejscowości Barszcze zderzyły się trzy samochody: osobowy, ciężarowy i bus. Zginęła jedna osoba - obywatelka Węgier.  Rannych zostało 5 osób - 3 Polaków, Węgier i obywatel Rumunii.  Trasa była przez kilka godzin zablokowana. Teraz już nie ma utrudnień.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę