Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Bożejewem

Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek wieczorem w okolicach Bożejewa na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Jadąca mercedesem kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo. Ranna została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 18.00 w trakcie ulewy. Kobieta jechała od strony Łomży. Jak przekazuje oficer prasowy łomżyńskiej przed  miejscowością Bożejewo prawdopodobnie wpadła w poślizg zjechała na lewy pas drogi po czym uderzyła w rosnące przy drodze drzewo. 
Policjanci apelują o rozwagę i ostrożną jazdę. Przypominają też, ze podczas opadów deszczu droga staje się śliska i każdy błąd kierowcy może doprowadzić do tragedii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę