Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Upalnie i burzowo. Synoptycy ostrzegają

Poniedziałek w regionie zapowiada się upalnie - temperatura maksymalna wyniesie od 28°C do 30°C w cieniu. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu i burz, lokalnie z gradem. Magdalena Pękala z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB już wydała ostrzeżenie. Od godziny 15.00 z zachodu na wschód województwa będzie przemieszczać się strefa burz. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 do 20, lokalnie około 35 litrów na metr kwadratowy powierzchni ziemi, oraz porywami wiatru do 80 km/h.

Póki co nawałnicom, które mogą nam towarzyszyć aż do 3.00 w nocy dyżurny synoptyk nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, ale jak zaznacza „w zależności od rozwoju sytuacji stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony”.

Jutro znacznie chłodniej
W nocy po burzach temperatura powietrza spadnie minimalnie od 15°C. We wtorek nad regionem w ciągu dnia ma utrzymywać się zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami.  Możliwe przelotne opady deszczu, a temperatura maksymalna będzie wynosiła tylko od 22°C do 24°C.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę