Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Od poniedziałku na Rondzie Kościuszki będzie trudniej

Drogowcy pracujący na Rondzie Kościuszki zapowiadają zmianę organizacji ruchu. W poniedziałek 11 sierpnia w związku z zamknięciem ul. Pięknej oraz części ronda Tadeusza Kościuki od strony ul. Pięknej kierowcy jadący w okolicy powinny liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami.

Jak poinformował wykonawca prac, firma BIK-PROJEKT sp. z o.o. w Łomży, konieczne będzie przestawienie przystanku autobusowego przy rondzie po stronie ul. Pięknej. Jeden tymczasowy przystanek zostanie zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego za przejściem dla pieszych, drugi natomiast przy Al. Legionów, tuż przed przejściem.

Roboty budowlane na Rondzie Kościuszki prowadzone będą na zewnętrznym pasie, a ruch odbywać się ma pasem wewnętrznym.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę