Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Nowogród Dzięki programowi telewizyjnemu będą mieli nowy dom

Trójka rodzeństwa z Nowogrodu spędza tygodniowe wakacje w Warszawie, a w tym czasie ich dom przechodzi przeobrażenie. To realizacja kolejnego odcinka programu, w którym ekipa telewizji Polsat przeprowadza błyskawiczny remont domu wybranej w castingu rodziny.

Adriana i jego dwie młodsze siostry zgłosiła przyjaciółka chłopaka. Jak mówi współpracująca z ekipą architekt Martyna Kupczyk, list zrobił w redakcji tak duże wrażenie, że pierwsze łzy pojawiły się już podczas czytania historii rodzeństwa.

Dwa lata temu zmarła ich matka, trzy miesiące temu także ojciec. Najstarszy, 23-letni Adrian, postanowił wówczas zająć się utrzymaniem i wychowaniem uczących się jeszcze sióstr. "Zgłoszeń do tej edycji było wiele, jednak to im postanowiliśmy dać nowy dom i - może dzięki temu - nowe życie" - tłumaczy Martyna Kupczyk.

Efekty metamorfozy domu Adrian, Patrycja i Klaudia zobaczą po raz pierwszy w sobotę, 9 sierpnia. Natomiast program pokazujący, jak wyglądał poprzednio i jak zmieniał się przez ten tydzień, można będzie obejrzeć w połowie października.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę