Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ciężarówka zawisła na moście „Hubala”

Niewiele brakowało, a doszłoby do prawdziwej tragedii. Ciężarka jadąca przez Narew w Łomży mostem majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu, staranowała barierkę ochronną i zawisła kabiną nad doliną Narwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca sam opuścił samochód.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 21.00 Ciężarówka to cysterna przewożąca pasze. Samochód jechał od strony Łomży w kierunku Piątnicy. Do wypadku doszło gdy kierowca nie dojechał jeszcze do rzeki. W pewnym momencie najprawdopodobniej po pęknięciu opony, samochód zjechał na lewy pas i przebił barierkę ochronną mostu. Kabina ciężarówki zwisa już nad doliną Narwi, a cysterna z paszą blokuje jezdnię 
Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, na szczęście okazało się, że nikomu nic się nie stało. Doszło jedynie do niewielkiego wycieku paliwa z uszkodzonego zbiornika ciężarówki, który neutralizują strażacy.
Przejazd mostem Hubala jest niemożliwy. Drogę po obu stronach zablokowali policjanci. Na miejsce już wezwano specjalistyczny samochód, który ma pomóc wciągnąć zwisającą ciężarówkę na most.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę