Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Przegląd Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce to nie tylko największy obiekt handlowo-usługowy w regionie. Jeszcze przed otwarciem Galerii firma Narev Inwestycje sp. z o.o. zapowiadała bowiem, że jej celem jest nie tylko stworzenie miejsca wymarzonego do robienia najkorzystniejszych zakupów, ale też tętniącego życiem, z wieloma imprezami kulturalnymi i rozrywkowymi. I tak jest w istocie, o czym przekonali się liczni mieszkańcy Łomży, którzy bawili się na koncertach i imprezach w Galerii Bursztynowej. Teraz, Galeria wychodzi naprzeciw wszystkim utalentowanym twórcom – zawodowym i amatorom, ogłaszając, jedyny w swoim rodzaju, Przegląd Twórczości Lokalnej! – Każdy kto ładnie maluje, rysuje, rzeźbi, śpiewa, tańczy, pisze wiersze czy tworzy rękodzieło artystyczne, będzie miał możliwość zaprezentowania u nas swojej twórczości! – zapowiada Wacław Karolak, specjalista ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej.

Przegląd Twórczości Lokalnej to wydarzenie bez precedensu w skali nie tylko regionu, ale nawet kraju. Tak się bowiem składa, że jeśli nawet tego typu imprezy są organizowane, to są nastawione na krótkotrwały efekt, polegający tylko na przyciągnięciu jak największej ilości klientów w krótkim czasie. Właściciele Galerii Bursztynowej, polskiej i lokalnej firmy, podchodzą do tej sprawy zupełnie inaczej. Związani z regionem, dostrzegają ogromny potencjał zamieszkujących go twórców i artystów, stąd pomysł zaproszenia ich do pochwalenia się tym, co robią i zaprezentowania tego naprawdę masowej publiczności.
– Zapraszamy twórców – amatorów i profesjonalistów z: Ostrołęki, Łomży, Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego i wszystkich innych okolicznych miejscowości – mówi Wacław Karolak. – Nie ma tu żadnych ograniczeń co do wieku, stylu czy rodzaju twórczości. Może zgłaszać się każdy, solo, w duecie czy w większym zespole, tanecznym czy muzycznym. Równie chętnie będziemy gościć zdolnych malarzy, zespoły folklorystyczne, rzeźbiarzy czy różne grupy muzyczne.
Dlatego jeśli jesteś człowiekiem z pasją i zajmujesz się czymś kreatywnym w artystycznym wymiarze – nie zwlekaj. Stajesz bowiem przed niepowtarzalną szansą zaprezentowania tego co tworzysz przed publicznością liczoną na dziesiątki tysięcy, a każda z tych osób może być twoim klientem bądź też szansą na dalszą karierę, jeśli zachwyci ją to, co robisz. 
Wszelkie informacje na temat przeglądu można uzyskać pod numerem telefonu: 692 695 300, zaś zgłoszenia można już nadsyłać na adres e-mail: marketing@galeriabursztynowa.com.pl.
Pierwsza impreza z cyklu Przeglądu Twórczości Lokalnej jest planowana na październik, kolejne mają odbywać się co kwartał. Założeniem inicjatorów tego wydarzenia jest, by stało się ono cykliczną imprezą promującą lokalną kulturę i utalentowanych twórców, którym często brakuje możliwości, by wyjść ze swą sztuką do ludzi.
– Zależy nam na tym, by integrować lokalną społeczność – zaznacza Wacław Karolak. – Kultura i sztuka regionu są bardzo rozwinięte, ale nie zawsze eksponowane, a już pierwsze prace, które napłynęły na Przegląd Twórczości Lokalnej potwierdzają, że utalentowanych artystów tu nie brakuje i taka inicjatywa była bardzo potrzebna!

Szczegółowe informacje na temat Przeglądu Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej oraz jej przebogatej oferty handlowej znajdą Państwo na stronie internetowej: www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę