Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wydawnictwo Pani Twardowska

1,5 godziny przed koncertem finałowym Warsztatów w budynku PSM czynne będzie stoisko Wydawnictwa "Pani Twardowska". Poniżej kilka informacji o wydawnictwie:

 

Wydawnictwo Pani Twardowskazałożone w 2000 r. specjalizuje się w publikacjach o charakterze edukacyjno-muzycznym. Ponadto wydaje płyty oraz książki z dziedziny kultury muzycznej.

Dużą popularnością  cieszą się wspomnienia kompozytorów,  śpiewniki dla dzieci i młodzieży oraz publikacje nutowe. Wszystkie książki są starannie i estetycznie wydawane, a treść merytoryczna cieszy się uznaniem odbiorców przedszkoli, szkół muzycznych i melomanów.

Wydawnictwo organizuje także koncerty, współpracuje z wieloma wybitnymi  autorami jak i muzykami.

 

ZAPRASZAMY  DO  STOISKA!

 

Zobacz także:

www.twardowska.com.pl

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę