Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Śniadowem

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wydarzył się około godziny 9.0 w okolicach wsi Wierzbowo pod Śniadowem. Na łuku drogi zderzyły się dwa jadące w przeciwnych kierunkach samochody renault kangoo i BMW. 35-letni kierowca BMW trafił do szpitala.

Jak wynika z pierwszych informacji policji samochód renault kangoo jechał od strony Śniadowa. Jego 35-letni kierowca prawdopodobnie przekroczył oś jezdni i bokiem zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku BMW. Kierowca tego samochodu został przewieziony do szpitala, ale nie wiadomo w jakim jest stanie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę