Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Za brawurę na drodze stracili prawo jazdy

Policjanci coraz częściej zatrzymują prawa jazdy nie tylko pijanym kierowcom, ale także tym, którzy „szalejąc” na jezdni stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Teraz spotkało to 23 i 42-latka - dwóch kierowców tirów, którzy najwyraźniej w myśl zasady „duży może więcej”, nie zważając na znaki i przepisy drogowe jechali przez Zambrów.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie, do pierwszego ze zdarzeń doszło w ostatni dzień lipca. Wtedy to, około godziny 7 rano, na ulicy Wojska Polskiego w Zambrowie, 23-letni kierujący ciężarowym manem z naczepą, wyprzedzał auta na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych, oraz przekraczając linie ciągłe nie stosując się tym samym do przepisów prawa. 
Następnego dnia na krajowej ósemce pod Zambrowem policjanci dostrzegli jak 42-letni kierujący ciężarową spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym spychają podczas wyprzedzania na pobocze innego tira.
- Zatrzymani do kontroli drogowej mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć swojego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania – przekazują policjanci informując, że obu kierowcom natychmiast zatrzymano prawo jazdy. - 23 i 42-latek za swoje nieodpowiedzialne postępowanie na drodze odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę