Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Ochłodzenie

We wtorek synoptycy na stacji w Marianowie pod Łomżą zanotowali temperaturę 30.7°C. Cieplej w regionie było tylko w Różanymstoku 31.4°C. Dziś ma być już chłodniej – maksymalnie od 25°C do 27°C. Synoptycy zapowiadają też przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem.

Prognozowana wysokość opadu deszczu podczas burz do 20 litrów na metr kwadratowy powierzchni ziemi. W ciągu dnia wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni, który w czasie burz będzie przybierał na sile, i w porywach dojdzie nawet do 80 km/h.
Padać może także nocą – do 15 litrów wody, oraz jutro.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę