Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kradł auto, ale mu się nie udało...

Pijany 28-letni lokator jednej z łomżyńskich posesji próbował ukraść auto 83–letniemu właścicielowi. Mężczyzna wsiadł do zaparkowanego przed domem opla vectry i próbował wyjechać nim z posesji. Gdy starszy mężczyzna zagrodził mu drogę złodziej wyciągnął nóż zaczął nim wymachiwać i straszyć, że go zabije.

Wszystko to rozgrywało się w sobotę. Policja o próbie kradzieży auta z jednej z posesji na terenie miasta została poinformowana tuż po godzinie 11.  Mundurowi, którzy pojechali na miejsce zatrzymali niedoszłego złodzieja. 28-latek był pod znacznym wpływem alkoholu, badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie przesiedział do poniedziałku. Wczoraj usłyszał zarzut i został doprowadzony do prokuratury. Czeka go jeszcze sąd.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę