Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Mężczyzna w wieku 62 lat utopił się wczoraj po południu w Narwi na wysokości mostu w Piątnicy. Wraz z kolegami „odpoczywał” przy piwku nad brzegiem rzeki. W pewnym momencie postanowił popływać. Nie słuchał kolegów, którzy odradzali mu wchodzenie do wody. Po kilku minutach to oni zobaczyli jego ciało unoszone przez wodę. Wyciągniecie na brzeg i reanimacja nie pomogły. Lekarz stwierdził zgon.

To druga w rejonie Łomża  i już 20 ofiara wody w te wakacje w województwie podlaskim. Policjanci i strażacy od niedzieli poszukają też 37-latka, który poszedł się kąpać w sztucznym zbiorniku wodnym powstałym po starej żwirowni w rejonie miejscowości Wyliny-Ruś w powiecie wysokomazowieckim. 

Dodajmy, że tegoroczne lato jest wyjątkowo upalne, ale i tragiczne. W ubiegłym roku, przez całe wakacje utopiło się 12 osób, czyli teraz, choć dopiero zaczął się sierpień,  mamy już niemal dwa razy więcej topielców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę