Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Tylko” kolizja

Do, na szczęście tylko groźnie wyglądającego, zdarzenia drogowego doszło w nocy na krajowej nr 61 w okolicach Stawisk. Łotewski kierowca bmw wyprzedzając ciężarówkę zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka innym bmw. Choć w sumie uszkodzone zostały cztery samochody, a jeden z nich przewrócił się, nikomu z jadących nimi nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło tuż po północy. Będący na miejscu policjanci ustalili, że 48-letni obywatel Łotwy, jadąc bmw trasą relacji Łomża – Szczuczyn, nie zachował należytej ostrożności wyprzedzając ciężarowego dafa z przyczepą. W wyniku tego zderzył się z innym bmw nadjeżdżającym z przeciwka. Dodatkowo pojazdy po zdarzeniu odbiły się i uszkodziły dwa kolejne auta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
W związku ze spowodowaniem kolizji drogowej kolneńscy policjanci doprowadzili dzisiaj 48-letniego Łotysza w trybie przyspieszonym do sądu. Jego decyzją mężczyzna został ukarany 1000-złotową grzywną oraz orzeczony został wobec niego 6-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę