Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Postrzelił psa sąsiadki, „bo dusił mu kury”?

O nietypowanym zdarzeniu zostali poinformowani policjanci z Łomży. Na komendę zgłosiła się starsza kobieta informując, że najprawdopodobniej sąsiad zastrzelił jej psa. Powodem miało być to, że pies ten dusił mu kury.

Wszystko rozegrało się dwa tygodnie temu w jednej ze wsi na terenie gminy Piątnica, ale zgłoszenie policjanci otrzymali dopiero w piątek. Tego dnia po południu na komendę zgłosiła się 75-letnia kobieta informując, że podejrzewa, iż jej sąsiad zastrzelił jej psa. Kobieta opowiadała policjantom, że dwa tygodnie temu zobaczyła, że pies ma zakrwawiony bok, a dwa dni później padł. 75-latka przekazała policjantom, iż o zabicie go podejrzewa swojego sąsiada, który miał jej oświadczyć, że zastrzelił go bo pies dusił mu kury. 
Wyjaśniając sprawę funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia. U wskazywanego przez kobietę  36-letniego sąsiada policjanci zabezpieczyli wiatrówkę i śrut. Okazało się, że mężczyzna nie ma pozwolenia na taką broń. 
Gdyby faktycznie okazało się, że mężczyzna zastrzelił psa sąsiadki podległaby karze równie za to. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt każdy kto „zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów” tej ustawy podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę