Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Uwaga! Łoś na drodze!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Na odcinku Wizna – Góra Strękowa wprost przed jadący samochód na jezdnię wbiegł łoś. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w zwierzę, które wpadło do środka auta. Łoś zginął, a kierowca i pasażerka samochodu zostali zabrani do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odnieśli większych obrażeń.

Do wypadku doszło około godziny 19.00. Volkswagen passat jechał w kierunku Białegostoku. Kilkaset metrów przed wsią Kurpiki przed auto wbiegł łoś. Osoby obecne na miejscu zdarzenia mówią, że zwierze wcześniej stało na poboczu drogi i na jezdnię wbiegło tuż przed passatem. 
Łoś po uderzeniu przewrócił się na samochód niszcząc przednią maskę i dach auta, i przez rozbitą szybę wpadł do środka samochodu, którym podróżowały dwie osoby. Policjanci przekazują, że kierowca i pasażerka zostali zabrani przez pogotowie do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odnieśli większych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę