Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadł z łódki i utonął

34-letni mężczyzna utoną nocą w starorzeczu Narwi w okolicach wsi Sulin. Jak wynika z ustaleń policji mężczyzna spędzał noc nad wodą z kolegami i w pewnym momencie postanowił popływać łódką po rzecze. Niestety mężczyzna wypadł z łódki, a koledzy nie zdołali go uratować.

Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała o godzinie 2.44 w nocy. Ciało mężczyzny wyłowili wezwani na miejsce strażacy. Decyzją prokuratora zostało ono przewiezione do prosektorium, gdzie  odbędą się badania. 
Najprawdopodobniej mężczyzna wcześniej pił alkohol. To w te wakacje pierwsza ofiara wody w okolicy Łomży. W całym województwie podlaskim to już 14 topielec. Policja po raz kolejny apeluje do wszystkich amatorów zabaw wodnych o to, aby nie wchodzić do wody pod wpływem alkoholu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę