Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pożar pod Jedwabnem

Pięć jednostek straży pożarnej walczy z pożarem stodoły i obory we wsi Kucze Wielkie na terenie gminy Jedwabne. Pożar zgłoszono około godziny 16.20. Na razie nie wiadomo co było jego przyczyną. Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży mówi, że sytuacja na miejscu jest już opanowana i że w pożarze nie ucierpieli ani ludzie ani zwierzęta.

To kolejny pożar do gaszenia którego wzywani byli w czwartek strażacy. Wcześniej w Kubrzanach, także na terenie gminy Jedwabne, zapaliły się bele słomy przewożone na przyczepie, a w okolicy wsi Stare Modzele gmina Łomża zapaliła się słoma po kombajnie, prasa i ściółka w lesie. W sumie pożar objął 3 hektary, a w jego gaszenie zaangażowanych było cztery zastępy strażaków.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę