Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Nowa Rada, nowy przewodniczący

Jacek Piorunek (PO), pochodzący z Łomży członek zarządu województw podlaskiego został przewodniczącym nowej Rady Społecznej szpitala w Łomży. Zastąpi na tym stanowisku Józefa Mioduszewskiego (PSL), który w dalszym ciągu będzie jednym z jej członków. Nową Radę Społeczną szpitala na czteroletnią kadencję powołał we wtorek zarząd województwa.

Rada Społeczna jest organem inicjującym i opiniodawczym dla organów Województwa Podlaskiego oraz organem doradczym Dyrektora. Formalnie przewodniczącym Rady zostaje marszałek Województwa Podlaskiego lub osoba przez niego wyznaczona.
W nowej Radzie Społecznej łomżyńskiego szpitala większość jej członków to osoby, które zasiadały tu w minionej już kadencji, ale jest także kilka nowych, ciekawych nazwisk. W nowym składzie Rady znaleźli się Ewa Taranta (nowy członek) jako przedstawicielka wojewody podlaskiego oraz desygnowani przez Sejmik: Maria Bauchrowicz – Tocka (nowy członek), Maciej Borysewicz, Mieczysław Leon Czerniawski (nowy członek), Marek Stanisław Karp (nowy członek), Zdzisław Kalinko, Cezary Mikołaj Kisiel (nowy członek), Marek Komorowski, Krystyna Michalczyk – Kondratowicz (nowy członek), Józef Mioduszewski, Marek Olbryś, Adam Krzysztof Sowa, Krzysztof Sychowicz i Sławomir Zgrzywa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę