Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Rondzie Solidarności

Co najmniej dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci trafiło do szpitala po wypadku jaki w poniedziałek wieczorem wydarzył się na Rondzie Solidarności w Łomży. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe audi i opel. Opel dachował. Z ustaleń policji wynika, że to właśnie jego kierowca wjechał na rondo przy czerwonym świetle.

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 21.00.  Prawdopodobnie opel astra jechał Aleją Piłsudskiego w kierunku Alei Legionów, a audi zjeżdżało ul. Zawadzką w kierunku Sikorskiego i uderzyło opla, który następnie dachował.

Z ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku był 23-letni kierujący oplem mieszkaniec Zambrowa, który wjechał na rondo na czerownym świetle. Poszkodowanymi w tym wypadku zostali pasażer opla astry, który doznał złamania i rany szarpanej nosa, oraz kierujący audi, który ze skręceniem kręgosłupa szyjnego został zatrzymany w szpitalu. Dzieci w tym wypadku nie odniosły obrażeń.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Fot. Marek Mateusz Malinowski
Foto: Fot. Marek Mateusz Malinowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę