Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Bursztynowa.jpg

Bądź piękna latem w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce to nie tylko wymarzone miejsce do zrobienia najkorzystniejszych zakupów w promieniu setek kilometrów czy przyjemnego spędzenia czasu na koncertach i innych wydarzeniach kulturalnych. Dlatego też w sobotę 2 sierpnia Galeria zamieni się w centrum zdrowia i urody z pełnym zakresem bezpłatnych usług kosmetycznych i prozdrowotnych. Będą także bezpłatne wejściówki do klubu fitness, upusty, kupony i vouchery na zabiegi kosmetyczne, liczne konkursy z cennymi nagrodami, w tym bonami na 200 zł. Nie zabraknie też części rozrywkowej oraz licznych atrakcji dla dzieci, bowiem Galeria Bursztynowa jest miejscem przyjaznym dla wszystkich, dlatego mogą ją odwiedzać całe rodziny – nie tylko przy okazji takich wydarzeń, ale i na co dzień!

 

Program akcji „Bądź piękna latem” jest wyjątkowo bogaty. Dlatego w sobotę 2 sierpnia warto zarezerwować sobie co najmniej kilka wolnych godzin i odwiedzić Galerię Bursztynową w godzinach 10.00 - 18.00. Na kilkudziesięciu stanowiskach, na klientów Galerii czekać będą specjaliści udzielający porad w zakresie makijażu, manicure czy stosowania kosmetyków na lato. Będą konsultacje z kosmetologiem, połączone z doborem odpowiednich do różnych rodzajów cery kosmetyków, usługi i porady masażystki-fizjoterapeutki oraz porady trenera fitness, gdzie będzie można zdobyć bezpłatne wejściówki do klubu fitness. Nie zabraknie też usług fryzjerskich, łącznie z zabiegiem Steampol-pro. Polega on na tym, że kreatyna zawarta w kremie Steampol osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika w jego wnętrze, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków ich naturalnego budulca.
Każdy będzie też mógł skorzystać z porad dietetyka i określić procent i masę tkanki tłuszczowej w swoim organizmie, masę tkanki mięśniowej oraz zbadać stopień nawodnienia organizmu oraz jego wieku metabolicznego. Zainteresowane panie będą też mogły poddać się

zabiegowi na twarz Oxybrazja oraz natryskowemu opalaniu twarzy i dekoltu. Będzie też możliwość komputerowego zbadania skóry, wstępnych porad dotyczących laseroterapii, konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej czy odbycia zabiegów redukujących tłuszcz przy pomocy urządzenia Exilis
Wszystkie zabiegi zdrowotno - upiększające będą wiązały się z możliwością otrzymania upustów, kuponów rabatowych bądź voucherów na poszczególne zabiegi. Odbędzie się też konkurs Klinki Laseroterapii TLC z trzema nagrodami: I- mikrodermabrazją medyczną, II -pedicure i manicure oraz III - masażem twarzy, henną i regulacją.
Z kolei Klinka Zdrowia i Urody przygotowała aż 10 bonów o wartości 200 zł dla tych klientów Galerii Bursztynowej, którzy będą mogli okazać paragony z zakupów w Galerii w dniu akcji za minimum 100 złotych.

Tę wyjątkową imprezę poprowadzi śpiewający konferansjer Wojciech Dudkowski, wokalista popularnego zespołu country Droga na Ostrołękę. Będzie on oprowadzał klientów Galerii po wszystkich stanowiskach, omawiał poszczególne zabiegi oraz, przede wszystkim, śpiewał: nie tylko utwory country, ale też popularne przeboje i własne kompozycje.

Prowadzący Galerię Bursztynową jak zwykle zadbali również o tych, którzy na zakupy wybierają się z dziećmi i w czasie, gdy mamy będą poddawać się licznym zabiegom upiększającym, ich pociechy na pewno nie będą się nudzić na magicznym torze przeszkód pod fachową opieką.

 

Najbardziej aktualne informacje na temat programu akcji „Bądź piękna latem” 2 sierpnia oraz

wyjątkowo korzystnej oferty handlowo-usługowej Galerii Bursztynowej można znaleźć na stronie: www.galeriabursztynowa.com.pl

 

tekst płatny

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę