Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Nigdy nie sikaj na jezdni...

Dlaczego nie wolno sikać na jezdni przekonał się 57-letni mieszkaniec gminy Zbójna. Dziś ma złamany paluch lewej stopy i może mówić o wielkim szczęściu. Nocą, gdy stojąc na drodze łączącej Nowogród ze Zbójną załatwiał potrzebę fizjologiczną został potrącony przez samochód. Szczęśliwie 33-letni kierowca kia zauważył go i zdołał skręci samochodem jedynie zahaczając go lusterkiem.

Do zdarzenia doszło około godziny 22.50 w pobliżu miejscowości Gawrychy. Jak przekazują policjanci pijany mężczyzna – miał niemal 1,3 promila alkoholu w organizmie – stojąc na prawym pasie jezdni załatwiał potrzebę fizjologiczną. 57-latek nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych, a ubranie, które miał na sobie były ciemne przez co był niemal niewidoczny dla kierowców samochodów jadących drogą wojewódzką. Na szczęście dla niego jadący od strony Nowogrodu kierowca samochodu kia dostrzegł go i zdołał odbić na bok jedynie zahaczając go lusterkiem. Po takim potrąceniu pijany, sikający na jezdni 57-latek doznał jednak urazów. Przybyli na miejsce lekarze pogotowia stwierdzili, że ma złamany paluch lewej stopy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę