Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zimny prysznic

Główne zdjęcie
Zniszczona zwężka komina ciepłowni miejskiej. (fot. MPEC)

Przez niemal cały przyszły tydzień – od poniedziałku 28 lipca do soboty 2 sierpnia, w mieszkaniach Łomży nie będzie ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapowiedziało całkowite wygaszenie w piecach ciepłowni miejskiej. Powodem jest remont komina, a dokładniej tzw. zwężki na samym czubku mierzącego 150 metrów wysokości komina.

W związku z remontem całkowicie wyłączona ma być ciepłownia miejska, co oznacza, że zarówno do mieszkań jak i wszystkich innych obiektów w Łomży zasilanych w energię cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej nie będzie płynęła ciepła woda. Za wynikające z tego tytułu niedogodności MPEC Łomża przeprasza, ale podkreśla też, że wykonane w okresie letnim przeglądy techniczne zwiększają niezawodność dostarczania ciepła w sezonie grzewczym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę