Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stażyści w Pepeesie

Dwudziestu stażystów i praktykantów spędzi trzy miesiące Pepepes. Studenci, uczniowie szkół wyższych i osoby bezrobotne odbywają praktyki w jednym z największych zakładów pracy w regionie w ramach akcji „Staż w Twoim Regionie” organizowanej przez spółkę Pepees pod patronatem Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Akcja prowadzona jest już od 7 lat.

Staże w Pepees odbywają się w pionie produkcji, kontraktacji, skupu oraz jakości i technologii czy informatyki. 
- Teraz przed władzami Pepees kolejne wyzwanie. Musimy pokazać  młodzieży, że ich merytoryczna wiedza podparta praktycznym doświadczeniem, jakie pozyskają  w Pepees przynosi efekty edukacyjne i zawodowe – podkreśla Wojciech Faszczewski, prezes łomżyńskiej spółki. - Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem naszą ofertą edukacyjną i mogę obiecać, że  przed nami jeszcze kolejne odsłony programu „Staż w Twoim regionie”.

„Staż w Twoim Regionie” to część programu „Region dla Młodych”, organizowanego przez PEPEES S.A. Kampania PEPEES kierowana jest do dzieci, młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych oraz studentów. W ramach tej akcji Spółka ostatnio zachęcała dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie poświęconym dbaniu o Naszą planetę, dbaniu o Region. 22 kwietnia w Międzynarodowy Dzień Ziemi ogłoszono zwycięzców konkursu. Kolejnym etapem akcji jest program „Staż w Twoim Regionie”. PEPEES poprzez promowanie działań edukacyjnych chce wspierać lokalną młodzież i dzieci w ich karierze szkolnej a później zawodowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę