Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Policjanci apelują aby nie wchodzić do wody pod wpływem alkoholu

Od początku wakacji w województwie podlaskim utonęło już osiem osób – alarmują policjanci. Ostatni topielec, to 55-letni wędkarz, który utonął wczoraj wieczorem w stawie. Z ustaleń policji wynika, że wraz z kolegami na rybach pił alkohol, a do wody wszedł po zerwany spławik.

Tym razem do tragicznego wypadku doszło na terenie gminy Hajnówka, ale policjanci ostrzegają, że tego typu zdarzenie może mieć miejsce wszędzie. Wędkarz, który łowiąc w stawie ryby z kolegami pił alkohol wszedł do wody, i prawdopodobnie zanurkował, aby wyłowić zerwany spławik. Mężczyzna już nie wypłynął. Dopiero półtorej godziny później jego ciało wyciągnęli ratownicy. 
Policjanci podkreślając, że od początku wakacji na terenie województwa podlaskiego utonęło już 8 osób mówią, że przyczyną tych tragicznych zdarzeń zazwyczaj jest przecenianie swoich umiejętności, brawura i alkohol.
- Pod żadnym pozorem nie wolno wchodzić do wody po alkoholu – przypominają policjanci wskazując, że alkohol powoduje zaburzenia zmysłu, równowagi i orientacji!. Pamiętajmy, że płytka wyobraźnia może zakończyć się głęboką tragedią.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę