Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Bomby nie było

Przeszkolony w wyszukiwaniu materiałów wybuchowych pies przeszukał pomieszczenia łomżyńskiej prokuratury Rejonowej i Okręgowej i obie siedziby Urzędu Skarbowego przy Polowej i Kaktusowej i nigdzie nie znalazł bomb, czy podejrzanych pakunków. W sumie z tych budynków i jeszcze z pogotowia dzielącego budynek z prokuraturą ewakuowano blisko 150 osób. Teraz wracają już do pracy.

Przypomnijmy nocą do instytucji dotarły e-maile z ostrzeżeniami, że w budynkach znajdują się bomby. 
„W tej instytucji podłożono bombę, podczas wybuchu rozpyli śmiercionośne bakterie oraz gaz bojowy. Uciekajcie zginą ludzie. Bomba wybuchnie o 12.31” - brzmiał komunikat, który dwoma e-mailami dotarł do łomżyńskiej prokuratury. 
Zarządzono ewakuację całego budynku Szosie Zambrowskiej stacji Pogotowia Ratunkowego w którym obok prokuratur Okręgowej i rejonowej znajdują się Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego. W sumie ewakuowanych tu zostało ponad 80 osób. Gdy policyjny pies przygotowany do wyszukiwania materiałów wybuchowych przeszukiwał pomieszczenia prokuratury okazało się, że takie samo ostrzeżenie dotarło także do Urzędu Skarbowego w Łomży. Z dwóch biurowców fiskusa przy ulicy Polowej i Kaktusowej w sumie ewakuowano 65 osób. 
Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży po przeszukaniu zarówno pomieszczeń prokuratury jak i urzędu skarbowego okazało się, ze nie ma w nich żadnych bomb. Pracownicy skarbówki do swoich pomieszczeń zaczęli wracać ok. 12.30, a prokuratorzy do pracy mają wrócić o 13.00.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę