Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bomba w łomżyńskiej prokuraturze?

Główne zdjęcie
Służby przed urzędem skarbowym

„W tej instytucji podłożono bombę, podczas wybuchu rozpyli śmiercionośne bakterie oraz gaz bojowy. Uciekajcie zginą ludzie. Bomba wybuchnie o 12.31” - mniej więcej takiej treści e-maile doszły nocą do łomżyńskiej prokuratury. Na miejscu są już służby ratownicze – policja, straż pożarna i pogotowie. Zarządzono ewakuację ponad 80 osób - pracowników obu prokuratur – Rejonowej i Okręgowej, oraz znajdującej się w tym samym budynku, przy Szosie Zambrowskiej, stacji Pogotowia Ratunkowego. Kolejną instytucją w której rzekomo ma być podłożona bomba jest Urząd Skarbowy w Łomży. Budynek przy ul. Polowej został odgrodzony przez służby i jest sprawdzany.

Odgrodzona siedziba prokuratury w Łomży
Odgrodzona siedziba prokuratury w Łomży

Informację o ewakuacji prokuratur potwierdza prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Jak informuje do prokurator nocą doszły dwa e-maile z ostrzeżeniami o podłożonej bombie. 
Na miejscu jest już policji ze specjalnie wyszkolonym w poszukiwaniu ładunków wybuchowych psem, który po ewakuowaniu budynku zostanie wprowadzony do środka i będzie szukał ewentualnej bomby.
Prawdopodobnie to akcja ogólnopolska. Tej samej treści e-maile miały dotrzeć do wielu instytucji w kraju.
Po godzinie 10.30 dotrała informacja o tym, że bomba ma być także podłożona w budynku Urzędu Skarbowego przy ul. Polowej w Łomży. Także tu są już służby ratunkowe. Biurowiec został odgrodzony i jest sprawdzany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę