Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pirat drogowy poszukiwany, też w internecie

Internauci szukają sprawcy kolizji, do której doszło na drodze Łomża - Ostrów Mazowiecka. Udostępniają na portalach społecznościowych film nagrany kilka dni temu rejestratorem video przez jednego z kierowców. Widać na nim samochód, który wyprzedza w niedozwolonym miejscu, przez co inny pojazd wpada do rowu. Sprawca zbiegł z miejsca kolizji.

Każdy sposób na to, żeby zwalczać patologię jest dobry. To pozytywne zjawisko, trzeba tylko pamiętać, żeby takie nagrania przekazywać też Policji, która jest uprawniona do wyjaśniania takich wykroczeń - mówi zastępca naczelnika łomżyńskiej drogówki, Sławomir Runo. Dodaje, że policjanci często sami zwracają się o pomoc w ustaleniu okoliczności, w których doszło do wypadku. Dlatego uważa, że należy docenić obywatelską postawę internautów.

Film, który nagrał jeden z kierowców pokazuje chwilę przed kolizją, do której doszło na drodze wojewódzkiej nr 677, Łomża - Ostrów Mazowiecka, koło Czerwina. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy mogą kontaktować się z posterunkiem w Czerwinie dzwoniąc pod numer 29 760 17 20, lub 112. Ze względu na to, że samochód nie był zarejestrowany w Polsce kierowcy poszukuje też Biuro Współpracy z Zagranicą Komendy Głównej Policji.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę