Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Od poniedziałku na Przykoszarowej jeszcze trudniej

Od poniedziałku 21 lipca, drogowcy przebudowujący ulicę Przykoszarową, planują zamknąć całkowicie dla ruchu odcinek tej drogi od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. Dojazd do cmentarza i zakładu pogrzebowego będzie możliwy tylko poprzez ulicę Śniadeckiego. Tam ma być przez około miesiąc.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza skrzyżowanie z ul. Niemcewicza zostanie pozostawione pod ruchem, natomiast skrzyżowanie z ul. Handlową zostanie zamknięte. 
Przypomnijmy remont ul. Przykoszarowej zaczął się na początku kwietnia. Początkowo prace prowadzono na odcinkach od Alei Legionów do ul. Handlowej, oraz od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do ul. Zawadzkiej. Pod koniec czerwca, po wykonaniu większości robót na tych fragmentach drogowcy zwolnili je i zajęli odcinek od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. Do tej pory roboty były prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni, zaś ruch, sterowany sygnalizacją świetlną, odbywał się wahadłowo. Teraz odcinek ten – na około miesiąc - ma być całkowicie zamknięty. 
Zakończenie wszystkich robót na Przykoszarowej przewidziane jest w drugiej połowie października.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę