Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sztafeta Prefbetu z medalem Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Kamil Bugnacki, Michał Wądołowski, Jakub Strzelczyk i Sebastian Gbur brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400 wraz z Andrzejem Korytkowski.

Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400 wywalczyli zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Kamil Bugnacki, Michał Wądołowski, Jakub Strzelczyk i Sebastian Gbur na zawody we Wrocławiu pojechali z ósmym (ostatnim) wynikiem, ale jak podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu „po raz kolejny zawodnicy z nad Narwi pokazali, że nie interesuje ich statystyka tylko podjęli walkę i dzięki temu mogą się cieszyć z medalu Mistrzostw Polski.

- Nikt z  chłopców nie zwiódł – chwali zawodników Korytkowski. - Każdy pobiegł na miarę możliwości. Duży wkład w ten medal miał Kamil Bugnacki, który biegnąc na drugiej zmianie z 7. miejsca wyprowadził naszą sztafetę na 4. lokatę, co dawało nadzieję na medal. Na trzeciej zmianie Michał Wądołowski utrzymał bliski kontakt ze SKRĄ WARSZAWA, a biegnący na ostatniej zmianie Jakub Strzelczyk już po 160 metrach wyprzedził zawodnika ze stolicy i z bezpieczną przewagą doprowadził sztafetę Prefbetu na trzecim miejscu zapewniając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Skład brązowej sztafety:
Kamil Bugnacki  (APLO Łomża -tr. Korytkowski Andrzej)
Michał Wądołowski(APLO Łomża – tr. Korytkowski Andrzej)
Jakub Strzelczyk(PG 2 Grajewo – tr. Dąbkowski Przemysław)
Sebastian Gbur ( IV LO Białystok- tr. Mydlarz Sebastian)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę